Pro koho je centrum určeno?

Pro všechny, kteří mají zájem o své zdraví a uvědomují si zodpovědnost sami za sebe.
 

Pro ženy a muže plánující miminko – je dobré začít se zdravým životním stylem ještě před početím miminka. Některým ženám brání otěhotnět zřejmě i vnitřní (viscerální) typ obezity.
 

Pro těhotné a kojící ženy – všude je velmi málo dobrých informací, jak se v této době stravovat. Internet je plný „bludů“ a je těžké tyto informace od sebe odlišit. Nabízím péči po celé těhotenství, v každém trimestru je potřeba živin jiná. Kojící ženy často hledají vhodné nenadýmavé potraviny a také se snaží zhubnout na původní váhu. Vše je dobré dělat s rozmyslem a rozvahou..

Pro maminky s dětmi – zdravá vyvážená strava je základem pro růst a vývoj Vašeho dítěte

Pro sportovce – chodíte do posilovny? Přístroj InBody zhodnotí Vaši svalovou tkáň. Kontrolami lze zjistit správnost Vašeho úsilí. Jste aktivní sportovec a chcete si zlepšit své výkony? Sportovní výživa je základ Vašeho úspěchu

Pro ženy  a muže

Prevence  – např. před operací, v případě výskytu onemocnění v rodině..

Úprava hmotnosti – nejrozumnější způsob hubnutí bez jo-jo efektu. Víte, že si radikálními dietami zaděláváte na obezitu? Dostáváte tělo do stresu, přicházíte o svaly a vznikají adaptačními mechanismy, které ztěžují další snahy.

Pro nemocné – doporučení vhodné léčebné diety

%d bloggers like this: